Ayak Bileği Estetiği

Ayak bileği estetiğinin öncelikli amacı daha zarif ve ince ayak bileklerine sahip olma isteğidir. Kalın ayak bileklerini şekillendirmek artık oldukça kolay. Kişinin kemik yapısına müdahale edilemeyeceğinden buradaki yağ dokusunu azaltarak daha hiç bir görüntü sağlamak mümkündür.

Ayak Bileği Estetiği

Ayak bileği estetiğinde öncelikle tespit edilmesi gereken, bilekteki kalınlığın tespit edilmesidir. Bu kalınlık bazen kiloya bağlı oluşmakla birlikte, bazen kalıtsal nedenlere de bağlı olabilmektedir.

Ayak bileği için yapılacak işlemde diz altı da bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Gerektiği durumlarda ayak bileğindeki zarif görüntüyü meydana çıkarabilmek için diz altında da inceltilme yapılmaktadır.

Dizinden aşağısı kalın olan kişilere uygulanabilen bilek inceltme uygulamasında kemikli kişilerde sorun tamamen çözülemese de, yağ dokusunu şekillendirildiği için biraz olsun daha hoş bir görüntü elde edilmektedir.

Ameliyat öncesi kişideki fazla yağlar tespit edilmelidir. Hatta gerektiği durumlarda daha güzel bir görüntü elde edebilmek için gereken bölgelere yağ da eklenebilmektedir.

Kişiden kişiye değişen uygulama ortalama 1-2 saat sürmektedir. Çok ağrılı olmayan bu ameliyat sonrası genellikle kişi aynı gün taburcu edilmektedir.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın